Aktualności
Więcej aktualności

ShootingPRO Targi Strzeleckie

ShootingPRO Targi Strzeleckie odbywają się w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Targi ShootingPRO wchodzą w skład targów Knieje, Rybomania i Survival Expo.

Targi strzelectwa. Emocjonujące spotkanie pasjonatów, które musisz odwiedzić!

Strzelectwo obecnie przeżywa dynamiczny rozwój i zyskuje coraz większą popularność. W porównaniu do strzelectwa myśliwskiego nakłady na broń, amunicję oraz osprzęt regularnie rosną. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom środowiska strzeleckiego, stworzyliśmy targi ShootingPro - miejsce prezentacji nowości na rynku, wymiany doświadczeń oraz integracji środowiska. Obecność na targach ShootingPro to wspaniała okazja do prezentacji innowacyjnych produktów i usług, nawiązania trwałych relacji oraz zyskania nowych klientów.

Dzięki wystawcom z ShootingPro poznasz trendy, technologie i nowości zbliżającego się sezonu łowieckiego. To także niezwykła okazja do wzięcia udziału w zawodach, pokazach i ekscytujących prezentacjach.

Teraz dzięki 1 biletowi odwiedzisz aż 6 wydarzeń odbywających się w tym samym czasie. Razem z nami wymienisz się swoim doświadczeniem!

Więcej o wydarzeniach opowiadają Dyrektorzy podczas wywiadu dla telewizji WTK.

[ Wstecz ]
Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing