Program Targów

KNIEJE / SURVIVAL
FORCE EXPO / SHOOTINGPRO

Przestrzenie i wydarzenia specjalne:

  • Strefa Edukacji Przyrodniczej – pawilon 3

Organizacja: Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Pile, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Bydgoszczy, Katedra Łowiectwa i Ochrony Lasu, Wydział Leśny, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Międzynarodowe Targi Poznańskie

  • Aranżacja przestrzeni „Pokój Myśliwego z przełomu XVIII i XIX” – pawilon 3

Organizacja: Klub Kolekcjonerów Polskiego Związku Łowieckiego, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Poznaniu, Międzynarodowe Targi Poznańskie

  • Prezentacja wybranych jednostek wojskowych z WLKP

Organizacja: Agencja Mienia Wojskowego

  • 2-3 lutego – Prezentacja najnowszych pojazdów wojskowych

Organizacja: Centrum Wyszkolenia Wojsk Lądowych

  • Wojskowa strzelnica multimedialna „Śnieżnik”- pawilon 3

Organizacja: Centrum Wyszkolenia Wojsk Lądowych

  • Strefa Knives & Knifemaking – pawilon 3

  • Strzelnice do strzelań elektronicznych – pawilon 3

Organizacja: Wielkopolski Związek Strzelectwa Sportowego

  • Strzelnica ASG – pawilon 3A

Organizacja: CG Furia

*  Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Stan na dzień 30.01.2019r.

PIĄTEK - 1 lutego 2019

11:00

 

Otwarcie ekspozycji dla zwiedzających

Ceremonia otwarcia targów

Organizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie,

Scena, pawilon 3

11:30 - 12:00

Koncert zespołu BABRZYSKO przy PZŁ o/Poznań

Organizacja: Zarząd Okręgowy PZŁ Poznań

Scena, pawilon 3

12:30 - 12:45

Pozwolenie na broń. Jak uzyskać oraz obowiązki związane z jej posiadaniem.

Organizacja Komenda Wojewódzka Policji

Scena, pawilon 3

12:45 - 13:30

Live cooking z Tomaszem Łagowskim - dania z dziczyzny

Organizacja: Gobarto

Stoisko 44, pawilon 3

14:00 - 14:25

Sokolnictwo – wczoraj i dziś. Prezentacja ptaków

Organizacja: Ptasior

Scena, pawilon 3

14:30 - 15:00

Koncert zespołu BABRZYSKO przy PZŁ o/Poznań

Organizacja: Zarząd Okręgowy PZŁ Poznań

Scena, pawilon 3

15:00 - 18:00

Zawody w strzelectwie sportowym o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego oraz Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich

Zawody dla wystawców.

Strzelnice  WZSS w pawilonie 3

19:00

Zamknięcie ekspozycji dla zwiedzających

 

SOBOTA - 2 lutego 2019

10:00

Otwarcie ekspozycji dla zwiedzających

 

10:15 – 10:45

Koncert zespołu BABRZYSKO przy PZŁ o/Poznań

Organizacja: Zarząd Okręgowy PZŁ Poznań

Scena , pawilon 3

10:40-12:20

Pieszo przez wszystkie puszcze w Polsce

Organizacja: Seweryn Kubicki "Piechur"

Strefa prelekcyjna pawilon 3

11:20-12:00

„Myśliwy dla przyrody”

Organizator Zarząd Okręgowy PZŁ Poznań

Scena, pawilon 3

11:20 - 12:00

Przygotowanie siebie  i sprzętu, co warto, a czego nie na wypad do lasu w góry – optymalizacja wyposażenia tak zwane moje must have

Organizacja: Naval Polska

Strefa prelekcyjna pawilon 3

11:30 - 12:00

Live cooking z Tomaszem Łagowskim - dania z dziczyzny

Organizacja: Gobarto

Stoisko 44, pawilon 3

12:05 - 12:25

Konkurs wiedzy przyrodniczej

Organizacja: dolasu.pl

Scena pawilon 3

12:00 - 16:00

Zawody w strzelectwie sportowym o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego oraz Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich

Zawody dla zwiedzających.

Strzelnice WZSS w pawilonie 3

12:00 - 14:00

Konkurs budowy ambon do polowań zbiorowych

Organizacja:  Organizacja: Fiskars, Husqvarna, Gazeta Łowiecka

stoisko 53 pawilon 3

12:00 - 12:15

Pozwolenie na broń- prawa i obowiązki z nim związane

Organizacja: Komenda Wojewódzka Policji

Strefa prelekcyjna, pawilon 3

12:15 – 13:00

Zawody w jedzeniu burgera z dziczyzny

Organizator: Darz Bór TV

Strefa prelekcyjna pawilon 3

12:30 – 12:50

Wręczenie nagród w VIII edycji konkursu miesięcznika "Brać Łowiecka", firmy Swarovski Optik oraz Kahles na najciekawsze parostki sezonu 2018/2019

Organizacja: Miesięcznik Brać Łowiecka  Firma Swarovski Optik oraz Kahles

Scena, pawilon 3

12.50-13.20

Koncert zespołu VENATOR

Organizacja: Katedra Łowiectwa i Ochrony Lasu, Wydział Leśny, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Scena pawilon 3

13.05- 13.20

Praca i wyzwania w służbie społeczeństwu

Organizacja: Komenda Wojewódzka Policji

Strefa prelekcyjna pawilon 3

13:20 -14:10

Akademia Świadomego Myśliwego - Jak zostać myśliwym?

Organizacja: Darz Bór TV

Strefa prelekcyjna, pawilon 3

13:30 – 14:30

Finał Miss/Mister Psów Myśliwskich

Organizacja: Poradnik Łowiecki

Scena, pawilon 3

14:00 - 14:30

Live cooking z Tomaszem Łagowskim - dania z dziczyzny

Organizacja: Gobarto

Stoisko 44, pawilon 3

14:10 – 15:15

Akademia Świadomego Myśliwego-  Pierwsza pomoc na polowaniu

Organizacja: Dasz Bór TV

Scena, pawilon 3

14:10 – 14.25

Praca i wyzwania w służbie społeczeństwu

Organizacja: Komenda Wojewódzka Policji

Strefa prelekcyjna pawilon 3

14:30-15:15

Wyrabianie nawyków w posługiwaniu się

bronią. Bezpieczeństwo podczas posługiwaniu się bronią palną.

Organizacja: Naval

Strefa prelekcyjna, pawilon 3

15:15 -  15:40

Sokolnictwo - prezentacja ptaków

Organizacja: Ptasior.pl

Scena, pawilon 3

15.20-16.00

Jaki plecak na jakie wyprawy? Zasady pakowania ekwipunku.

Organizacja: Seweryn Kubicki "Piechur"

Strefa prelekcyjna, pawilon 3

15:30-17:00

Turniej strzelecki ASG

Organizacja: CG Furia

Strzelnica ASG

pawilon 3

15:45

Wręczenie nagród w konkursie budowy ambon do polowań zbiorowych

Scena, pawilon 3

16:00

Wręczenie nagród- Zawody w strzelectwie sportowym o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego oraz Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich

Scena, pawilon 3

17:00-17:15

Rozstrzygnięcie zawodów strzeleckich

Organizacja: CG Furia

Scena, pawilon 3

18:00

Zamknięcie ekspozycji dla zwiedzających

 

 

 

NIEDZIELA - 3 lutego 2019

10:00

Otwarcie ekspozycji dla zwiedzających

 

10:20 - 11:20

Szkolenie i przygotowania do bytowania w różnych częściach świata – pustynia, las deszczowy, koło podbiegunowe.

Organizacja: Naval

Scena, pawilon 3

11:00 - 11.30

Live cooking z Tomaszem Łagowskim - dania z dziczyzny

Organizacja: Gobarto

Stoisko 44, pawilon 3

11:30 - 12.20

Akademia Świadomego Myśliwego - Blokowanie polowań. Czy jesteśmy bez szans?

Organizacja: Darz Bór TV

Strefa prelekcyjna, pawilon 3

11:30 - 12:20

Zawody w jedzeniu burgera z dziczyzny

Organizator Darz Bór TV

Scena, pawilon 3

12:00 - 14:00

Konkurs budowy ambon do polowań zbiorowych

Organizacja: Fiskars,  Gazeta Łowiecka

stoisko 53 pawilon 3

12:25 - 12:40

Praca i wyzwania w służbie społeczeństwu

Organizacja: Komenda Wojewódzka Policji

Strefa prelekcyjna, pawilon 3

12:30 - 13:00

Konkurs wiedzy przyrodniczej

Organizacja: dolasu.pl

Scena, pawilon 3

12:45 - 13:30

Jaki plecak na jakie wyprawy? Zasady pakowania ekwipunku.

Organizacja: Seweryn Kubicki "Piechur"

Strefa prelekcyjna, pawilon 3

13:00 - 13.30

Live cooking z Tomaszem Łagowskim - dania z dziczyzny

Organizacja: Gobarto

Stoisko 44, pawilon 3

13:15-13:45

„Myśliwy dla przyrody”

Organizator:  Zarząd Okręgowy PZŁ Poznań

Scena, pawilon 3

13:35-13:40

Jak uzyskać pozwolenie na broń oraz obowiązki związane z jej posiadaniem?

Organizacja Komenda Wojewódzka Policji

Strefa prelekcyjna, pawilon 3

13:45 -14:10

Sokolnictwo - prezentacja ptaków

Organizacja: Ptasior.pl

Scena, pawilon 3

13:45-14:30

Pieszo przez wszystkie puszcze w Polsce

Organizacja: Seweryn Kubicki "Piechur"

Strefa prelekcyjna, pawilon 3

14:00 - 15:30

Turniej strzelecki ASG

Organizacja: CG Furia

Strzelnica ASG

pawilon 3

14:35 - 15:00

Praca i wyzwania w służbie społeczeństwu

Organizacja: Komenda Wojewódzka Policji

Strefa prelekcyjna, pawilon 3

15:45 - 16:00

Rozstrzygnięcie zawodów strzeleckich

Organizacja: CG Furia

Scena, pawilon 3

17:00

Zamknięcie ekspozycji

 

[ Wstecz ]